MEČ
17.01.19 | 2. kolo | Urszula Radwanska | Verena Meliss | 6-2, 6-2 | W25 Petit | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Urszula Radwanska | Verena Meliss | |
1. servis % | 29/51 (57%) | 25/42 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/29 (79%) | 13/25 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/22 (50%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 17/51 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Urszula Radwanska vs. Verena Meliss - Međusobni mečevi
17.01.19 | 2. kolo | Urszula Radwanska | Verena Meliss | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Petit | tvrda |
Urszula Radwanska form & Verena Meliss form
Urszula Radwanska - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Verena Meliss - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detalj meča |