MEČ
02.08.14 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | Montreal | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Urszula Radwanska | Paula Ormaechea | |
1. servis % | 25/45 (56%) | 44/56 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/25 (88%) | 21/44 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 5/12 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/56 (54%) | 14/45 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Urszula Radwanska vs. Paula Ormaechea - Međusobni mečevi
16.01.15 | 2. kolo kval. | Urszula Radwanska | Paula Ormaechea | 6-0, 6-3 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
02.08.14 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detalj meča | Montreal | tvrda |
Urszula Radwanska form & Paula Ormaechea form
Urszula Radwanska - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
24.04.24 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50+H Calvi - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča |