MEČ
03.01.15 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Anett Kontaveit | 7-5, 3-6, 6-2 | Auckland | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Urszula Radwanska | Anett Kontaveit | |
1. servis % | 68/107 (64%) | 51/87 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/68 (60%) | 34/51 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/39 (49%) | 12/36 (33%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/87 (47%) | 47/107 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 101/194 (52%) | 93/194 (48%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 9 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Urszula Radwanska vs. Anett Kontaveit - Međusobni mečevi
03.01.15 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Anett Kontaveit | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | Auckland | tvrda |
Urszula Radwanska form & Anett Kontaveit form
Urszula Radwanska - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča |
Anett Kontaveit - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
08.02.23 2. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-4, 3-6, 1-4, - Anett Kontaveit - odustajanje | detalj meča | |
06.02.23 1. kolo | vs. Shuai Zhang | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.23 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
03.01.23 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 6-4, 6-77 | detalj meča | |
Ostrava - dvorana | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-73, 0-1, - Anett Kontaveit - odustajanje | detalj meča | |
Tallinn - dvorana | ||||
02.10.22 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.22 Polufinale | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Ysaline Bonaventure | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Serena Williams | 6-74, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
18.08.22 3. kolo | vs. Shuai Zhang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.22 2. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Toronto - tvrda | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.07.22 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
23.07.22 Finale | vs. Bernarda Pera | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.07.22 Polufinale | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
21.07.22 Četvrtfinale | vs. Andrea Petkovic | 6-0, 2-0, Andrea Petkovic - odustajanje | detalj meča | |
20.07.22 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-2 | detalj meča |