INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daria Lodikova vs. Ulyana Ayzatulina - Međusobni mečevi
20.09.18 | Četvrtfinale | Ulyana Ayzatulina | Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
16.08.16 | 1. kolo | Daria Lodikova | Ulyana Ayzatulina | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Moscow | zemlja |
Daria Lodikova form & Ulyana Ayzatulina form
Daria Lodikova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ulyana Ayzatulina - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
20.02.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Alena Fomina | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Ilayda Baykan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
21.09.18 Polufinale | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
17.09.18 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-0, - Ulyana Ayzatulina - odustajanje | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-2, 3-1, Alina Silich - odustajanje | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-76, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ksenia Milevskaya | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brescia - zemlja | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-2, - Ulyana Ayzatulina - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-4, - Ulyana Ayzatulina - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-5, Vitalia Stamat - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-3, - Ulyana Ayzatulina - odustajanje | detalj meča |