MEČ
15.09.20 | 1. kolo | Ulrikke Eikeri | Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 10-4 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ulrikke Eikeri | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ulrikke Eikeri | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Ulrikke Eikeri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0 | ||
Ulrikke Eikeri | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
Ulrikke Eikeri | 3-0 | |
4-0 | Oleksandra Oliynykova | |
Ulrikke Eikeri | 6-1 | |
6-2 | Oleksandra Oliynykova | |
Ulrikke Eikeri | 7-2 | |
7-3 | Oleksandra Oliynykova | |
Ulrikke Eikeri | 8-3 | |
8-4 | Oleksandra Oliynykova | |
Ulrikke Eikeri | 9-4 | |
10-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ulrikke Eikeri vs. Oleksandra Oliynykova - Međusobni mečevi
15.09.20 | 1. kolo | Ulrikke Eikeri | Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Ulrikke Eikeri form & Oleksandra Oliynykova form
Ulrikke Eikeri - Posljednji mečevi
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toronto - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
23.01.23 kval. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |