INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ting Li vs. Ya-Hsuan Lee - Međusobni mečevi
08.07.13 | 2. kolo kval. | Ya-Hsuan Lee | Ting Li | 6-2, 6-3 | detalj meča | Beijing | tvrda |
20.05.13 | kval. | Ting Li | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | Tarakan | dvorana |
Ting Li form & Ya-Hsuan Lee form
Ting Li - Posljednji mečevi
Nanjing - tvrda | ||||
26.10.13 1. kolo kval. | vs. Jarmila Wolfe | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
08.07.13 1. kolo kval. | vs. Xin Ji | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.07.13 2. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tarakan - dvorana | ||||
20.05.13 Finale | vs. Jovana Jovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.13 2. kolo | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.05.13 1. kolo | vs. Ling Zhang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.05.13 Četvrtfinale | vs. Haochen Tang | 6-72, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.05.13 1. kolo kval. | vs. Vita Mediana | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.05.13 Polufinale | vs. Nungnadda Wannasuk | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.05.13 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Balikpapan - tvrda | ||||
13.05.13 1. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
06.05.13 1. kolo | vs. Zhaoxuan Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.05.13 1. kolo kval. | vs. Suyeon Choi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.05.13 2. kolo | vs. Jiahui Chen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.05.13 2. kolo kval. | vs. Ah Song | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.05.13 kval. | vs. Hyun-Hui Hong | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
29.04.13 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.04.13 1. kolo | vs. Hyun-Hui Hong | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.04.13 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.04.13 kval. | vs. Se-Hyun Kim | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Wenshan - tvrda | ||||
22.04.13 1. kolo kval. | vs. Nan-Nan Zhang | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Quanzhou - tvrda | ||||
07.01.13 1. kolo kval. | vs. Shao-Yuan Kao | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
07.01.13 kval. | vs. Haochen Tang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.13 2. kolo kval. | vs. Akari Inoue | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
31.12.12 kval. | vs. Yuenu Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.12.12 1. kolo | vs. Lin Zhu | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
31.12.12 1. kolo kval. | vs. Yi Yang | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Suzhou - tvrda | ||||
08.10.12 kval. | vs. Yuxuan Zhang | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
08.10.12 1. kolo kval. | vs. Baoyi Xu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.10.12 2. kolo kval. | vs. Chang Liu (1993) | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detalj meča |