INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tina Cvetkovic vs. Sara Gambogi - Međusobni mečevi
23.06.18 | 1. kolo kval. | Tina Cvetkovic | Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | detalj meča | Tarvisio | zemlja |
Tina Cvetkovic form & Sara Gambogi form
Tina Cvetkovic - Posljednji mečevi
W25 Vienna - zemlja | ||||
30.08.22 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.22 kval. | vs. Lian Tran | 3-1, Lian Tran - odustajanje | detalj meča | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W60 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.22 kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
31.05.22 kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Pasterk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.22 Polufinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
27.05.22 Četvrtfinale | vs. Federica Rossi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.05.22 2. kolo | vs. Laura Mair | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Nina Plihal | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Laura Pasterk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-76, 6-72 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-78, 5-7 | detalj meča |
Sara Gambogi - Posljednji mečevi
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 kval. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
02.11.20 kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
26.10.20 kval. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
31.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 kval. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detalj meča |