INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Melania Delai vs. Timea Jaruskova - Međusobni mečevi
17.11.18 | Četvrtfinale | Timea Jaruskova | Melania Delai | 7-5, 6-1 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Melania Delai form & Timea Jaruskova form
Melania Delai - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | detalj meča |
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |