INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jessie Aney vs. Timea Jaruskova - Međusobni mečevi
12.07.21 | kval. | Timea Jaruskova | Jessie Aney | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | W25 Tarvisio | zemlja |
18.10.18 | 2. kolo | Timea Jaruskova | Jessie Aney | 7-63, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Jessie Aney form & Timea Jaruskova form
Jessie Aney - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.23 kval. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |