MEČ
18.07.18 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Gabriela Duca | 6-2, 6-2 | Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Timea Jaruskova | Gabriela Duca | |
1. servis % | 34/46 (74%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/34 (56%) | 10/29 (34%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/12 (67%) | 3/16 (19%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/45 (71%) | 19/46 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-0 | |
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Gabriela Duca | |
3-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Timea Jaruskova | 5-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timea Jaruskova vs. Gabriela Duca - Međusobni mečevi
18.07.18 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Gabriela Duca | 6-2, 6-2 | detalj meča | Baja | zemlja |
Timea Jaruskova form & Gabriela Duca form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Gabriela Duca - Posljednji mečevi
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.22 kval. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - odustajanje | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.22 kval. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
09.11.21 kval. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |