MEČ
07.12.18 | Četvrtfinale | Timea Jaruskova | Daniela Vismane | 6-0, 2-6, 7-63 | Jablonec Nad | tepih |
STATISTIKE MEČA
Timea Jaruskova | Daniela Vismane | |
1. servis % | 44/77 (57%) | 78/104 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/44 (66%) | 45/78 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/33 (39%) | 8/26 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/104 (49%) | 35/77 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/181 (51%) | 88/181 (49%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Daniela Vismane | |
5-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Timea Jaruskova | 2-5 | |
2-6 |
3 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-2 | Daniela Vismane | |
0-0 | ||
2-3 | Daniela Vismane | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Timea Jaruskova | 4-3 | |
Timea Jaruskova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Timea Jaruskova | 4-5 | |
Timea Jaruskova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timea Jaruskova vs. Daniela Vismane - Međusobni mečevi
07.12.18 | Četvrtfinale | Timea Jaruskova | Daniela Vismane | 6-0, 2-6, 7-63 | detalj meča | Jablonec Nad | tepih |
Timea Jaruskova form & Daniela Vismane form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Daniela Vismane - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
28.03.24 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - odustajanje | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča |