Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
22.10.90, 33 Godina
22.10.90, 33 Godina
Timea Jaruskova vs. Dagmar Dudlakova - Međusobni mečevi
05.02.18 | kval. | Timea Jaruskova | Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | Trnava | dvorana |
06.02.17 | kval. | Timea Jaruskova | Dagmar Dudlakova | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Trnava | dvorana |
Timea Jaruskova form & Dagmar Dudlakova form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Dagmar Dudlakova - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.19 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - odustajanje | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.08.18 kval. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - odustajanje | detalj meča | |
03.05.18 Četvrtfinale | vs. Victoria Muntean | - Dagmar Dudlakova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
02.05.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
09.03.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detalj meča |