MEČ
29.07.19 | 1. kolo kval. | Timea Jaruskova | Constanze Stepan | 6-4, 7-60 | W25 Grodzisk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
26.11.97, 26 Godina
26.11.97, 26 Godina
Timea Jaruskova vs. Constanze Stepan - Međusobni mečevi
29.07.19 | 1. kolo kval. | Timea Jaruskova | Constanze Stepan | 6-4, 7-60 | detalj meča | W25 Grodzisk | zemlja |
Timea Jaruskova form & Constanze Stepan form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Constanze Stepan - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.02.18 kval. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča |