INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timea Bacsinszky vs. Tereza Mrdeza - Međusobni mečevi
20.09.18 | 2. kolo | Timea Bacsinszky | Tereza Mrdeza | 6-0, 6-74, 6-3 | detalj meča | Saint Malo | zemlja |
03.09.12 | Četvrtfinale | Timea Bacsinszky | Tereza Mrdeza | 6-0, 7-62 | detalj meča | Mestre | zemlja |
Timea Bacsinszky form & Tereza Mrdeza form
Timea Bacsinszky - Posljednji mečevi
Seoul - tvrda | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Kristie Ahn | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo | vs. Caty McNally | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
21.06.19 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
07.06.19 Četvrtfinale | vs. Tamara Zidansek | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.06.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
11.05.19 Polufinale | vs. Christina Mchale | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Johanna Larsson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Fed Cup - dvorana | ||||
21.04.19 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
20.04.19 | vs. Sloane Stephens | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lugano - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Svetlana Kuznetsova | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Caty McNally | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
28.02.19 3. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
26.02.19 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Donna Vekic | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.19 3. kolo | vs. Garbine Muguruza | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.01.19 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.01.19 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Tereza Mrdeza - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.01.22 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife - tvrda | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detalj meča |