Thailand
28.03.02, 22 Godina
10407 $
28.03.02, 22 Godina
10407 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Supapitch Kuearum vs. Thasaporn Naklo - Međusobni mečevi
24.06.22 | Četvrtfinale | Thasaporn Naklo | Supapitch Kuearum | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Chiang | tvrda |
11.10.17 | 2. kolo | Thasaporn Naklo | Supapitch Kuearum | 6-1, 6-3 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Supapitch Kuearum form & Thasaporn Naklo form
Supapitch Kuearum - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Sue Yan Tan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Alicia Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
14.06.22 kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niharika Deshmukh | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
17.02.20 kval. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Varvara Flink | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Sohyun Park | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
12.11.19 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 4-6, 6-76 | detalj meča |
Thasaporn Naklo - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Ena Shibahara | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rea Nakashima | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Han Shi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Xinxin Yao | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Yidi Yang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sara Saito | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Shiho Akita | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Nao Nishino | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Shibata | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 6-1 | detalj meča |