MEČ
25.02.19 | 1. kolo kval. | Tessah Andrianjafitrimo | Martina Colmegna | 6-1, 6-1 | W25 Macon | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Tessah Andrianjafitrimo | Martina Colmegna | |
1. servis % | 23/38 (61%) | 36/53 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/23 (78%) | 16/36 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 3/17 (18%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/53 (64%) | 11/38 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/91 (67%) | 30/91 (33%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tessah Andrianjafitrimo vs. Martina Colmegna - Međusobni mečevi
25.02.19 | 1. kolo kval. | Tessah Andrianjafitrimo | Martina Colmegna | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Macon | dvorana |
Tessah Andrianjafitrimo form & Martina Colmegna form
Tessah Andrianjafitrimo - Posljednji mečevi
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - odustajanje | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
18.05.23 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Martina Colmegna - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-74, 0-6 | detalj meča |