INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tereza Smitkova vs. Sarah Gronert - Međusobni mečevi
04.06.12 | 1. kolo | Tereza Smitkova | Sarah Gronert | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | Zlin | zemlja |
Tereza Smitkova form & Sarah Gronert form
Tereza Smitkova - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
12.02.23 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Sarah Gronert - Posljednji mečevi
Antalya - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Sella | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.03.16 2. kolo kval. | vs. Yulia Bryzgalova | 7-60, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Victoire Mfoumouangana | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.03.15 kval. | vs. Marine Partaud | 2-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Elyne Boeykens | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.15 kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Anastasia Smirnova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.02.15 2. kolo kval. | vs. Sina Haas | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Kaarst - tepih | ||||
19.01.15 1. kolo | vs. Georgia Brescia | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
15.10.12 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
08.10.12 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-4, - Sarah Gronert - odustajanje | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.12 1. kolo kval. | vs. Tamarine Tanasugarn | 1-6, - Sarah Gronert - odustajanje | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
30.07.12 2. kolo | vs. Nicole Rottmann | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.07.12 Četvrtfinale | vs. Carina Witthoeft | 6-3, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
30.07.12 1. kolo | vs. Anais Laurendon | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
23.07.12 1. kolo | vs. Mathilde Johansson | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Woking Foxhills - tvrda | ||||
16.07.12 Polufinale | vs. Tara Moore | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.07.12 1. kolo | vs. Piia Suomalainen | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.07.12 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.07.12 2. kolo | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
16.07.12 Četvrtfinale | vs. Daneika Borthwick | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
19.06.12 1. kolo kval. | vs. Lisa Whybourn | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
02.07.12 2. kolo | vs. Kristina Barrois | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.12 1. kolo | vs. Ines Ferrer-Suarez | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.07.12 Četvrtfinale | vs. Dinah Pfizenmaier | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Stuttgart Vaihingen - zemlja | ||||
25.06.12 1. kolo | vs. Sandra Honigova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.06.12 2. kolo | vs. Diana Enache | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.06.12 Četvrtfinale | vs. Ons Jabeur | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bad Gastein - zemlja | ||||
14.06.12 2. kolo | vs. Ksenia Pervak | 2-6, 3-6 | detalj meča |