INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tereza Mrdeza vs. Yvonne Neuwirth - Međusobni mečevi
21.04.14 | 2. kolo | Tereza Mrdeza | Yvonne Neuwirth | 6-1, 6-2 | detalj meča | Chiasso | zemlja |
Tereza Mrdeza form & Yvonne Neuwirth form
Tereza Mrdeza - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.01.22 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife - tvrda | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Yvonne Neuwirth - Posljednji mečevi
W25 Poertschach - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
06.10.19 Finale | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | detalj meča |