INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aymet Uzcategui vs. Tereza Mrdeza - Međusobni mečevi
19.09.17 | 1. kolo | Tereza Mrdeza | Aymet Uzcategui | 6-710, 6-3, 6-4 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Aymet Uzcategui form & Tereza Mrdeza form
Aymet Uzcategui - Posljednji mečevi
Fed Cup - zemlja | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tyler - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
31.07.18 kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Stuttgart Vaihingen - zemlja | ||||
26.06.18 kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
21.05.18 kval. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
24.04.18 kval. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
16.04.18 kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
28.03.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detalj meča |
Tereza Mrdeza - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.01.22 Polufinale | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
07.01.22 Četvrtfinale | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife - tvrda | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detalj meča |