MEČ
15.08.16 | 1. kolo kval. | Tereza Koplova | Aleksandra Pitak | 1-6, 6-3, 6-2 | Slovenska Lupca | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
23.06.98, 25 Godina
23.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tereza Koplova vs. Aleksandra Pitak - Međusobni mečevi
15.08.16 | 1. kolo kval. | Tereza Koplova | Aleksandra Pitak | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Slovenska Lupca | zemlja |
Tereza Koplova form & Aleksandra Pitak form
Tereza Koplova - Posljednji mečevi
Vienna - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Betina Stummer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-77, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Eva Cechakova | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Leonie Hoppe | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Eva Cechakova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
10.06.18 kval. | vs. Radka Buzkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Adriana Kovarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
19.03.18 kval. | vs. Valentina Losciale | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-75, 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Jelena Stojanovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Janina Geiss | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Soumeya Anane | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 2-6, 7-5, 7-63 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Lara Prosenjak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Mariana Drazic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Mariia Skuba | 6-4, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Ristic | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča |
Aleksandra Pitak - Posljednji mečevi
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
31.08.19 Polufinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.08.19 Finale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detalj meča |