MEČ
27.11.17 | 1. kolo kval. | Tereza Jankovska | Ivana Sebestova | 4-6, 6-0, 6-3 | Milovice | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
17.10.94, 29 Godina
17.10.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tereza Jankovska vs. Ivana Sebestova - Međusobni mečevi
27.11.17 | 1. kolo kval. | Tereza Jankovska | Ivana Sebestova | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | Milovice | dvorana |
Tereza Jankovska form & Ivana Sebestova form
Tereza Jankovska - Posljednji mečevi
Prague - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Brozova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Pernilla Mendesova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
08.12.17 Četvrtfinale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.17 2. kolo | vs. Vanesa Nikolovova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.12.17 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-0, Mai Hontama - odustajanje | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Magdalena Zajda | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Hluboka Nad - zemlja | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 0-1, - Tereza Jankovska - odustajanje | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Huliya Esen | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
23.09.13 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Berlin - zemlja | ||||
02.09.13 kval. | vs. Marina Hruba | 6-2, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
02.09.13 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 7-68, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.13 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Christina Oberger | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ratingen - zemlja | ||||
12.08.13 kval. | vs. Jazzamay Drew | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Hannah Seizer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Beatrice Krauss-Granate | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.07.13 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.13 kval. | vs. Marina Hruba | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Ivana Sebestova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detalj meča |