INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Teresa Malikova vs. Magdalena Pantuckova - Međusobni mečevi
16.11.15 | kval. | Teresa Malikova | Magdalena Pantuckova | 6-2, 6-4 | detalj meča | Zawada | tepih |
21.09.15 | 2. kolo | Teresa Malikova | Magdalena Pantuckova | 6-4, 6-3 | detalj meča | Brno | zemlja |
Teresa Malikova form & Magdalena Pantuckova form
Teresa Malikova - Posljednji mečevi
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Palic - zemlja | ||||
27.07.16 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
13.07.16 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.03.16 2. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.16 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.03.16 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
03.03.16 2. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
01.03.16 1. kolo | vs. Natalie Cvackova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
12.02.16 Četvrtfinale | vs. Karolina Muchova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.16 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.02.16 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
14.01.16 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
13.01.16 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Ankara - dvorana | ||||
14.12.15 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.11.15 kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.11.15 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.15 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-78, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.11.15 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Bratislava - dvorana | ||||
09.11.15 kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Alica Sepesiova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
21.09.15 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo | vs. Veronika Kolarova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.09.15 Četvrtfinale | vs. Agnes Bukta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.15 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.09.15 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
07.09.15 Polufinale | vs. Lenka Jurikova | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.15 1. kolo | vs. Natalia Belova | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Magdalena Pantuckova - Posljednji mečevi
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.11.19 Finale | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.19 Polufinale | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |