Italy
25.09.98, 25 Godina
25.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Clarissa Gai vs. Teodora Stinga - Međusobni mečevi
26.02.18 | kval. | Teodora Stinga | Clarissa Gai | 6-3, 6-76, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Clarissa Gai form & Teodora Stinga form
Clarissa Gai - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Luna Meers | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 4-0, Tamara Malesevic - odustajanje | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Likhitha Kalava | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-2, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.19 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Jelena Simic | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 7-66, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča |
Teodora Stinga - Posljednji mečevi
Focsani - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
28.06.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.18 kval. | vs. Linda Puppendahl | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Justyna Jegiolka | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Clarissa Gai | 6-3, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.02.18 kval. | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.12.17 Četvrtfinale | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
21.12.17 2. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.12.17 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Valeria Nikolaev | 0-5, - Teodora Stinga - odustajanje | detalj meča |