INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Maryna Chernyshova vs. Tena Lukas - Međusobni mečevi
15.12.17 | Četvrtfinale | Tena Lukas | Maryna Chernyshova | 6-4, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Maryna Chernyshova form & Tena Lukas form
Maryna Chernyshova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
29.03.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.22 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Szekesfehervar - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
15.10.19 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
08.09.19 Finale | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.09.19 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - odustajanje | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča |
Tena Lukas - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.24 kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detalj meča |