MEČ
28.10.19 | 1. kolo kval. | Teliana Pereira | Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | W60 Asuncion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Teliana Pereira | Bianca Jolie Fernandez | |
1. servis % | 29/36 (81%) | 27/46 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/29 (72%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/7 (71%) | 4/19 (21%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/46 (63%) | 10/36 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teliana Pereira | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Teliana Pereira | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Teliana Pereira | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Teliana Pereira vs. Bianca Jolie Fernandez - Međusobni mečevi
28.10.19 | 1. kolo kval. | Teliana Pereira | Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | detalj meča | W60 Asuncion | zemlja |
Teliana Pereira form & Bianca Jolie Fernandez form
Teliana Pereira - Posljednji mečevi
Fed Cup - zemlja | ||||
07.02.20 Rubber 1 | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vero - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 4-6, - Teliana Pereira - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Allie Kiick | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 0-2, - Teliana Pereira - odustajanje | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Tena Lukas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Elitsa Kostova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-0, Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Bianca Jolie Fernandez - Posljednji mečevi
W80 Macon - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.08.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Granby - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Saskatoon - tvrda | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 1-2, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Alice Gubertini | 3-6, 6-2, 7-611 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sachely Carrera | 6-2, 6-1 | detalj meča |