Croatia
08.10.96, 27 Godina
08.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Montenegro
29.05.96, 27 Godina
29.05.96, 27 Godina
Tea Jandric vs. Milica Sljukic - Međusobni mečevi
28.10.13 | 2. kolo kval. | Tea Jandric | Milica Sljukic | 6-1, 6-3 | detalj meča | Umag | zemlja |
Tea Jandric form & Milica Sljukic form
Tea Jandric - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.11.19 kval. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
23.06.14 kval. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 6-0, 7-67 | detalj meča | |
23.06.14 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
23.06.14 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča |
Milica Sljukic - Posljednji mečevi
Heraklion - tvrda | ||||
10.11.14 1. kolo | vs. Anna Vrbenska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.11.14 kval. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Valeria Patiuk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
08.09.14 kval. | vs. Emilija Dancetovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Belgrade - zemlja | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Eva Zagorac | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brcko - zemlja | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Zajecar - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Milica Novakovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Palic - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Karolina Benackova | 7-64, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Dzina Milovanovic | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Nina Kalezic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sarajevo - zemlja | ||||
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Stefani Stojic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.04.14 1. kolo | vs. Elena Van Der Sypt | 6-4, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
21.04.14 kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.04.14 1. kolo | vs. Yuka Mori | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.04.14 1. kolo | vs. Theresa Kleinsteuber | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
28.10.13 2. kolo kval. | vs. Tea Jandric | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubrovnik - zemlja | ||||
21.10.13 1. kolo | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.13 2. kolo kval. | vs. Anamarija Zokic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.10.13 kval. | vs. Mariana Drazic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubrovnik - zemlja | ||||
14.10.13 1. kolo | vs. Marcella Cucca | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Budva - zemlja | ||||
16.09.13 kval. | vs. Iva Ivkovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
09.09.13 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sarajevo - zemlja | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Mirna Zadro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.09.13 2. kolo | vs. Lena-Marie Hofmann | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Belgrade - zemlja | ||||
26.08.13 2. kolo kval. | vs. Ema Polic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Brcko - zemlja | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Jelena Stojanovic | Jelena Stojanovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |