Germany
07.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
United Kingdom
28.02.90, 34 Godina
Germany
07.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
United Kingdom
14.03.96, 28 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tayisiya Morderger/Yana Morderger vs. Naomi Broady/Eden Silva - Međusobni mečevi
21.10.19 | Polufinale | Tayisiya Morderger/Yana Morderger | Naomi Broady/Eden Silva | 7-65, 6-3 | detalj meča | W80 Poitiers | dvorana |
Tayisiya Morderger form & Naomi Broady form
Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana |
27.03.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey/Eden Silva | 2-6, 7-66, 11-13 | | detalj meča |
W50 Macon - dvorana |
28.02.24 Četvrtfinale | vs. Shuo Feng/Yu-Yun Li | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
27.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu/Julia Avdeeva | 7-62, 7-67 | | detalj meča |
W75 Altenkirchen - tepih |
13.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef/Bibiane Schoofs | 2-6, 0-6 | | detalj meča |
W75 Grenoble - dvorana |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva/Ekaterina Maklakova | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
W75 Andrezieux - dvorana |
30.01.24 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova/Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | | detalj meča |
W15 Esch/Alzette - dvorana |
13.01.24 Finale | vs. Josy Daems/Anastasiia Firman | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
12.01.24 Polufinale | vs. Nikol Rivkin/Marie Weckerle | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | | detalj meča |
W60 Trnava - dvorana |
28.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze/Isabelle Haverlag | 3-6, 3-6 | | detalj meča |
W100 Valencia - zemlja |
21.11.23 1. kolo | vs. Alicia Barnett/Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
W40 Petange - dvorana |
17.11.23 Polufinale | vs. Alicia Barnett/Samantha Murray | 1-6, 6-72 | | detalj meča |
16.11.23 Četvrtfinale | vs. Mariana Drazic/Magali Kempen | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
W80 Poitiers - dvorana |
24.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas/Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
W60 Hamburg - dvorana |
21.10.23 Finale | vs. Julia Avdeeva/Ekaterina Maklakova | 6-1, 6-4 | | detalj meča |
20.10.23 Polufinale | vs. Aneta Kladivova/Ekaterina Yashina | 3-6, 7-5, 10-5 | | detalj meča |
18.10.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Costoulas/Indy De Vroome | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
Rouen - dvorana |
10.10.23 1. kolo | vs. Alena Fomina/Iryna Shymanovich | 3-6, 5-7 | | detalj meča |
W40 Lisbon - zemlja |
07.10.23 Finale | vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder | 1-6, 2-6 | | detalj meča |
06.10.23 Polufinale | vs. Alice Rame/Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
05.10.23 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 6-0 | | detalj meča |
03.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei/Martha Matoula | 6-4, 3-6, 10-6 | | detalj meča |
W25 Santarem - tvrda |
29.09.23 Polufinale | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 4-6, 6-4, 10-12 | | detalj meča |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Ashley Lahey/Lisa Zaar | 6-3, 6-3 | | detalj meča |
27.09.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova/Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 7-62 | | detalj meča |
W60 Vienna - zemlja |
06.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik/Sapfo Sakellaridi | 4-6, 5-7 | | detalj meča |
W40 Oldenzaal - zemlja |
29.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens/Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
W60 Prerov - zemlja |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu/Renata Voracova | 5-7, 1-6 | | detalj meča |
W40 Wroclaw - zemlja |
15.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova/Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
W60 Olomouc - zemlja |
19.07.23 1. kolo | vs. Pia Lovric/Eszter Meri | 3-6, 6-4, 6-10 | | detalj meča |
Naomi Broady/Eden Silva - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda |
25.02.21 Četvrtfinale | vs. Lisa-Marie Rioux/Erika Sema | - Naomi Broady/Eden Silva - nije odigrao(la/li/le) | | detalj meča |
23.02.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar/Mariam Dalakishvili | 6-2, 6-0 | | detalj meča |
W25 Potchefstroom - tvrda |
19.02.21 Polufinale | vs. Anna Bondar/Reka-Luca Jani | 5-7, 6-3, 2-10 | | detalj meča |
18.02.21 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996)/Chanel Simmonds | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
17.02.21 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina/Marina Melnikova | 6-1, 7-5 | | detalj meča |
W25 Potchefstroom - tvrda |
13.02.21 Finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove/Bibiane Schoofs | 6-4, 3-6, 6-10 | | detalj meča |
12.02.21 Polufinale | vs. Carolina Meligeni Alves/Gabriela Ce | 6-4, 4-6, 10-3 | | detalj meča |
11.02.21 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova/Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
09.02.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia/Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 6-1, 10-7 | | detalj meča |
W25 Fujairah - tvrda |
20.01.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Gasanova/Sofya Lansere | 3-6, 7-68, 8-10 | | detalj meča |
W80 Poitiers - dvorana |
21.10.19 Četvrtfinale | vs. Sara Cakarevic/Margot Yerolymos | 1-6, 6-4, 10-7 | | detalj meča |
21.10.19 Polufinale | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-75, 3-6 | | detalj meča |
21.10.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai/Manon Leonard | 7-67, 6-2 | | detalj meča |
Luxembourg - dvorana |
16.10.19 1. kolo | vs. Xenia Knoll/Mandy Minella | 4-6, 4-6 | | detalj meča |