Italy
25.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Germany
07.03.97, 27 Godina
Italy
07.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Germany
07.03.97, 27 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elisabetta Cocciaretto/Federica Rossi vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Međusobni mečevi
Elisabetta Cocciaretto form & Tayisiya Morderger form
Elisabetta Cocciaretto/Federica Rossi - Posljednji mečevi
Palermo - zemlja |
25.07.19 Četvrtfinale | vs. Daria Saville/Shuai Peng | 7-66, 1-6, 3-10 | | detalj meča |
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone | Martina Di Giuseppe/Giulia Gatto-Monticone/Yana Morderger - nije odigrao(la/li/le) | | detalj meča |
W15 Le - zemlja |
18.03.19 Polufinale | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 4-6, 4-6 | | detalj meča |
18.03.19 Četvrtfinale | vs. Mathilde Dury/Amandine Monnot | 6-1, 4-6, 10-5 | | detalj meča |
W15 Monastir - tvrda |
18.02.19 Četvrtfinale | vs. Arianne Hartono/Eva Vedder | 3-6, 1-6 | | detalj meča |
18.02.19 1. kolo | vs. Fiona Codino/Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 7-65 | | detalj meča |
Santa Margherita - zemlja |
29.10.18 1. kolo | vs. Alessandra Crump/Radina Rakic | - | | detalj meča |
Santa Margherita - zemlja |
22.10.18 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski/Anita Wagner | 2-6, 6-1, 1-10 | | detalj meča |
Santa Margherita - zemlja |
24.09.18 1. kolo | vs. Michaela Honcova/Jovana Trickovic | 6-1, 7-5 | | detalj meča |
24.09.18 Četvrtfinale | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
Santa Margherita - zemlja |
30.10.17 1. kolo | vs. Barbora Palcatova/Chiara Quattrone | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
30.10.17 Četvrtfinale | vs. Claudia Giovine/Camilla Rosatello | 2-6, 0-6 | | detalj meča |
Santa Margherita - zemlja |
23.10.17 1. kolo | vs. Alice Balducci/Camilla Scala | 2-6, 6-73 | | detalj meča |
Santa Margherita - zemlja |
16.10.17 1. kolo | vs. Cristina Ene/Tena Lukas | 6-75, 5-7 | | detalj meča |
Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana |
27.03.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey/Eden Silva | 2-6, 7-66, 11-13 | | detalj meča |
W50 Macon - dvorana |
28.02.24 Četvrtfinale | vs. Shuo Feng/Yu-Yun Li | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
27.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu/Julia Avdeeva | 7-62, 7-67 | | detalj meča |
W75 Altenkirchen - tepih |
13.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef/Bibiane Schoofs | 2-6, 0-6 | | detalj meča |
W75 Grenoble - dvorana |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva/Ekaterina Maklakova | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
W75 Andrezieux - dvorana |
30.01.24 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova/Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | | detalj meča |
W15 Esch/Alzette - dvorana |
13.01.24 Finale | vs. Josy Daems/Anastasiia Firman | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
12.01.24 Polufinale | vs. Nikol Rivkin/Marie Weckerle | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | | detalj meča |
W60 Trnava - dvorana |
28.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze/Isabelle Haverlag | 3-6, 3-6 | | detalj meča |
W100 Valencia - zemlja |
21.11.23 1. kolo | vs. Alicia Barnett/Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
W40 Petange - dvorana |
17.11.23 Polufinale | vs. Alicia Barnett/Samantha Murray | 1-6, 6-72 | | detalj meča |
16.11.23 Četvrtfinale | vs. Mariana Drazic/Magali Kempen | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
W80 Poitiers - dvorana |
24.10.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas/Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
W60 Hamburg - dvorana |
21.10.23 Finale | vs. Julia Avdeeva/Ekaterina Maklakova | 6-1, 6-4 | | detalj meča |
20.10.23 Polufinale | vs. Aneta Kladivova/Ekaterina Yashina | 3-6, 7-5, 10-5 | | detalj meča |
18.10.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Costoulas/Indy De Vroome | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
Rouen - dvorana |
10.10.23 1. kolo | vs. Alena Fomina/Iryna Shymanovich | 3-6, 5-7 | | detalj meča |
W40 Lisbon - zemlja |
07.10.23 Finale | vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder | 1-6, 2-6 | | detalj meča |
06.10.23 Polufinale | vs. Alice Rame/Katarina Zavatska | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
05.10.23 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela/Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 6-0 | | detalj meča |
03.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei/Martha Matoula | 6-4, 3-6, 10-6 | | detalj meča |
W25 Santarem - tvrda |
29.09.23 Polufinale | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 4-6, 6-4, 10-12 | | detalj meča |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Ashley Lahey/Lisa Zaar | 6-3, 6-3 | | detalj meča |
27.09.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova/Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 7-62 | | detalj meča |
W60 Vienna - zemlja |
06.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik/Sapfo Sakellaridi | 4-6, 5-7 | | detalj meča |
W40 Oldenzaal - zemlja |
29.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens/Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
W60 Prerov - zemlja |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu/Renata Voracova | 5-7, 1-6 | | detalj meča |
W40 Wroclaw - zemlja |
15.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova/Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
W60 Olomouc - zemlja |
19.07.23 1. kolo | vs. Pia Lovric/Eszter Meri | 3-6, 6-4, 6-10 | | detalj meča |