MEČ
10.06.18 | 2. kolo kval. | Tayisiya Morderger | Zita Kovacs | 3-6, 7-5, 6-2 | Hodmezovasarhely | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tayisiya Morderger vs. Zita Kovacs - Međusobni mečevi
10.06.18 | 2. kolo kval. | Tayisiya Morderger | Zita Kovacs | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Hodmezovasarhely | zemlja |
Tayisiya Morderger form & Zita Kovacs form
Tayisiya Morderger - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Ana Frommenwiler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
01.04.24 kval. | vs. Veronica Miroshnichenko | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Korina Roso | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Zita Kovacs - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Satsuki Takamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Alessia Truden | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 6-74, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Cristina Ene | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
18.07.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Trickovic | 7-611, 6-1 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Vankova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | detalj meča |