MEČ
19.09.11 | 1. kolo kval. | Tatia Mikadze | Yana Sluzhiteleva | 3-1, - odustajanje | Tbilisi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
19.12.94, 29 Godina
19.12.94, 29 Godina
Tatia Mikadze vs. Yana Sluzhiteleva - Međusobni mečevi
19.09.11 | 1. kolo kval. | Tatia Mikadze | Yana Sluzhiteleva | 3-1, Yana Sluzhiteleva - odustajanje | detalj meča | Tbilisi | zemlja |
Tatia Mikadze form & Yana Sluzhiteleva form
Tatia Mikadze - Posljednji mečevi
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 0-2, - Tatia Mikadze - odustajanje | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Daria Kruzhkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
15.07.17 Polufinale | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.17 Četvrtfinale | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.07.17 2. kolo | vs. Alexandra Walters | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.07.17 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Ekaterina Marinina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-0, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Lana Kentchiashvili | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Angelina Gabueva | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
01.09.16 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.16 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 3-0, Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo | vs. Anastasia Chikalkina | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Polina Novoselova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Yerevan - zemlja | ||||
10.10.11 2. kolo | vs. Karolina Cechova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.10.11 Finale | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.11 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.10.11 Polufinale | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.11 1. kolo | vs. Natia Gegia | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Yerevan - zemlja | ||||
03.10.11 1. kolo | vs. Maria Sakkari | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.10.11 2. kolo | vs. Julia Cohen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
26.09.11 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.09.11 2. kolo | vs. Jana Cepelova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
19.09.11 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Yana Sluzhiteleva | 3-1, Yana Sluzhiteleva - odustajanje | detalj meča | |
19.09.11 kval. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
12.09.11 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.09.11 Polufinale | vs. Polina Monova | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Yana Sluzhiteleva - Posljednji mečevi
Sharm El - tvrda | ||||
25.11.13 kval. | vs. Samantha Koelliker | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.11.13 1. kolo | vs. Ekaterina Lavrikova | 2-6, 0-4, - Yana Sluzhiteleva - odustajanje | detalj meča | |
25.11.13 1. kolo kval. | vs. Carla Touly | 6-710, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Angelina Gordienko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.11.13 2. kolo | vs. Giulia Bruzzone | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.05.13 1. kolo | vs. Zhanna Panfilkina | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.05.13 kval. | vs. Rita Vilaca | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.04.13 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.04.13 kval. | vs. Gaelle Rey | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Petra Uberalova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.09.12 2. kolo kval. | vs. Anastasia Rudakova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
28.05.12 kval. | vs. Alina Robok | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.12 1. kolo kval. | vs. Vladislava Kuzmenkova | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya Kaya - zemlja | ||||
30.01.12 1. kolo kval. | vs. Nerma Caluk | 6-3, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Antalya Kaya - zemlja | ||||
23.01.12 1. kolo kval. | vs. Ines Fontanarosa | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - tepih | ||||
31.10.11 1. kolo kval. | vs. Iryna Kyrychenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Tatia Mikadze | 1-3, - Yana Sluzhiteleva - odustajanje | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
12.09.11 kval. | vs. Vladislava Kuzmenkova | 4-6, 7-66, 5-7 | detalj meča | |
12.09.11 1. kolo kval. | vs. Margalita Tchitchashvili | 6-1, 6-1 | detalj meča |