MEČ
13.02.19 | 1. kolo | Tara Moore | Miriam Kolodziejova | 7-5, 6-2 | W25 Trnava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Tara Moore | Miriam Kolodziejova | |
1. servis % | 45/84 (54%) | 40/61 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/45 (64%) | 20/40 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/39 (54%) | 12/21 (57%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 2/14 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/61 (48%) | 34/84 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 0 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
2-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Moore | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Moore | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tara Moore vs. Miriam Kolodziejova - Međusobni mečevi
13.02.19 | 1. kolo | Tara Moore | Miriam Kolodziejova | 7-5, 6-2 | detalj meča | W25 Trnava | dvorana |
Tara Moore form & Miriam Kolodziejova form
Tara Moore - Posljednji mečevi
Rabat - zemlja | ||||
15.05.22 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Katie Volynets | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Charlottesville - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 0-6, 0-1, - Tara Moore - odustajanje | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
W100 Palm - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
01.03.22 kval. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Rome - tvrda | ||||
01.02.22 kval. | vs. Tatjana Maria | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W60+H Traralgon - tvrda | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-77, 1-2, - Tara Moore - odustajanje | detalj meča | |
03.01.22 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Schwarz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Courmayeur - dvorana | ||||
24.10.21 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
12.10.21 kval. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Goldsmith | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Hanna Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Lulu Sun | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ibifuro Clement | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.08.21 kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 7-66, 6-4 | detalj meča |
Miriam Kolodziejova - Posljednji mečevi
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
07.05.22 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |