MEČ
12.04.19 | Četvrtfinale | Tamara Curovic | Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-1 | W15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Tamara Curovic | Vlada Ekshibarova | |
1. servis % | 24/41 (59%) | 18/38 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/24 (83%) | 13/18 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/17 (76%) | 3/20 (15%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/38 (58%) | 8/41 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tamara Curovic vs. Vlada Ekshibarova - Međusobni mečevi
04.09.20 | 1. kolo | Tamara Curovic | Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
12.04.19 | Četvrtfinale | Tamara Curovic | Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Shymkent | zemlja |
Tamara Curovic form & Vlada Ekshibarova form
Tamara Curovic - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča |
Vlada Ekshibarova - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detalj meča |