INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katerina Tsygourova vs. Tamachan Momkoonthod - Međusobni mečevi
22.11.17 | 1. kolo | Tamachan Momkoonthod | Katerina Tsygourova | 6-4, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Katerina Tsygourova form & Tamachan Momkoonthod form
Katerina Tsygourova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.12.23 Finale | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Tamachan Momkoonthod - Posljednji mečevi
W15 Hua - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Anjani Maheshkumar | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Risa Ushijima | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 0-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Anri Nagata | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-74, - Tamachan Momkoonthod - odustajanje | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
07.06.22 kval. | vs. Jing-Jing Lu | 6-73, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Suweechaya Boonlaing | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.22 kval. | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | detalj meča |