MEČ
25.02.20 | kval. | Taisya Pachkaleva | Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | W25 Moscow | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Taisya Pachkaleva | Anastasiya Poplavska | |
1. servis % | 22/44 (50%) | 20/42 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 13/20 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/22 (73%) | 6/22 (27%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/42 (55%) | 10/44 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Taisya Pachkaleva | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Taisya Pachkaleva | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anastasiya Poplavska | |
0-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Anastasiya Poplavska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Taisya Pachkaleva vs. Anastasiya Poplavska - Međusobni mečevi
25.02.20 | kval. | Taisya Pachkaleva | Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detalj meča | W25 Moscow | dvorana |
Taisya Pachkaleva form & Anastasiya Poplavska form
Taisya Pachkaleva - Posljednji mečevi
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
29.02.20 Polufinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 Finale | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.20 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.01.20 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - odustajanje | detalj meča | |
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
17.10.19 Četvrtfinale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Anastasiya Poplavska - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detalj meča |