MEČ
18.06.13 | 1. kolo kval. | Tadeja Majeric | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | London | trava |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tadeja Majeric vs. Emily Webley-Smith - Međusobni mečevi
21.10.13 | 2. kolo | Tadeja Majeric | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-1 | detalj meča | Lagos | tvrda |
02.09.13 | 1. kolo | Tadeja Majeric | Emily Webley-Smith | 6-2, 7-64 | detalj meča | Trabzon | tvrda |
18.06.13 | 1. kolo kval. | Tadeja Majeric | Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | London | trava |
Tadeja Majeric form & Emily Webley-Smith form
Tadeja Majeric - Posljednji mečevi
Banja Luka - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Milana Spremo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, - Tadeja Majeric - odustajanje | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
19.10.17 Četvrtfinale | vs. Estelle Cascino | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
18.10.17 2. kolo | vs. Valeria Bhunu | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo | vs. Angel Macleod | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.17 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
14.12.16 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.16 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 0-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
10.11.16 Četvrtfinale | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.11.16 2. kolo | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.11.16 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 7-61, 7-64 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
22.10.16 Finale | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.16 Polufinale | vs. Julia Terziyska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.10.16 Četvrtfinale | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.10.16 2. kolo | vs. Akilah James | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.10.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
15.10.16 Finale | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.10.16 Polufinale | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
13.10.16 Četvrtfinale | vs. Fatma Al Nabhani | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
12.10.16 2. kolo | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.16 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
24.09.16 Polufinale | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
23.09.16 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
21.09.16 2. kolo | vs. Lenka Jurikova | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Elyne Boeykens | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.07.16 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 7-69, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
13.07.16 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča |