China
12.09.99, 24 Godina
12.09.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Zhima Du vs. Szabina Szlavikovics - Međusobni mečevi
30.04.18 | kval. | Szabina Szlavikovics | Zhima Du | 6-4, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Zhima Du form & Szabina Szlavikovics form
Zhima Du - Posljednji mečevi
W15 Nanchang - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Tiffany William | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Nanning - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
28.09.18 Polufinale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.18 Četvrtfinale | vs. Meiqi Guo | 2-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
26.09.18 2. kolo | vs. Youmi Zhuoma | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
14.07.18 Finale | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.07.18 Polufinale | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.07.18 Četvrtfinale | vs. Rifanty Kahfiani | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.07.18 2. kolo | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 1-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.05.18 kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 6-73, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.04.18 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Lingyu Wei | - Zhima Du - odustajanje | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Kexuan Zhou | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Naiman - tvrda | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 0-6, - Zhima Du - odustajanje | detalj meča |
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |