MEČ
09.07.19 | kval. | Szabina Szlavikovics | Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | W15 Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Szabina Szlavikovics | Izabela Gabriela Novac | |
1. servis % | 45/64 (70%) | 33/52 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/45 (64%) | 16/33 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/19 (37%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/52 (58%) | 28/64 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 6 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Szabina Szlavikovics | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Izabela Gabriela Novac | |
Szabina Szlavikovics | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Szabina Szlavikovics | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Izabela Gabriela Novac | |
Szabina Szlavikovics | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Szabina Szlavikovics | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-1 | Izabela Gabriela Novac | |
0-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 5-2 | |
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
07.06.99, 24 Godina
07.06.99, 24 Godina
Szabina Szlavikovics vs. Izabela Gabriela Novac - Međusobni mečevi
09.07.19 | kval. | Szabina Szlavikovics | Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Prokuplje | zemlja |
Szabina Szlavikovics form & Izabela Gabriela Novac form
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Izabela Gabriela Novac - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Dalia Sherif | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Leena Metwally | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jian Ibrahim | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Allison Nicole Isaacs | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Luisa Pelayo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 2-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-2, 6-2 | detalj meča |