MEČ
03.07.19 | 1. kolo | Szabina Szlavikovics | Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | W15 Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Szabina Szlavikovics | Galateia Mesochoritou | |
1. servis % | 64/94 (68%) | 43/67 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/64 (64%) | 25/43 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/30 (40%) | 6/24 (25%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 5/14 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/67 (54%) | 41/94 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/161 (55%) | 72/161 (45%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 5 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-1 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Szabina Szlavikovics | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-2 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Szabina Szlavikovics | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Szabina Szlavikovics | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Szabina Szlavikovics | 1-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Galateia Mesochoritou | |
Szabina Szlavikovics | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Szabina Szlavikovics | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Galateia Mesochoritou | |
0-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 4-4 | |
4-6 |
3 | ||
Szabina Szlavikovics | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Szabina Szlavikovics | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Galateia Mesochoritou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Galateia Mesochoritou | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Greece
23.06.01, 22 Godina
23.06.01, 22 Godina
Szabina Szlavikovics vs. Galateia Mesochoritou - Međusobni mečevi
03.07.19 | 1. kolo | Szabina Szlavikovics | Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | W15 Prokuplje | zemlja |
Szabina Szlavikovics form & Galateia Mesochoritou form
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Galateia Mesochoritou - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.06.22 Polufinale | vs. Irina Balus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Candela Bugnon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Daria Maria Munteanu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 7-68, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 6-4, 6-74, 10-12 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Noka Juric | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anna Ureke | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča |