MEČ
01.07.19 | 1. kolo kval. | Szabina Szlavikovics | Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | W15 Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Szabina Szlavikovics vs. Ekaterina Ovcharenko - Međusobni mečevi
01.07.19 | 1. kolo kval. | Szabina Szlavikovics | Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | W15 Prokuplje | zemlja |
Szabina Szlavikovics form & Ekaterina Ovcharenko form
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča |