MEČ
11.07.19 | 1. kolo | Szabina Szlavikovics | Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | W15 Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Szabina Szlavikovics | Darja Suvirdjonkova | |
1. servis % | 29/43 (67%) | 21/32 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/29 (79%) | 6/21 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 1/11 (9%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/32 (78%) | 14/43 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Darja Suvirdjonkova | |
Szabina Szlavikovics | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Szabina Szlavikovics | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 15-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0 | ||
Szabina Szlavikovics | 3-0 | |
4-0 | Darja Suvirdjonkova | |
0-0, 0-15 | ||
Szabina Szlavikovics | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
16.06.05, 18 Godina
16.06.05, 18 Godina
Szabina Szlavikovics vs. Darja Suvirdjonkova - Međusobni mečevi
11.07.19 | 1. kolo | Szabina Szlavikovics | Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Prokuplje | zemlja |
Szabina Szlavikovics form & Darja Suvirdjonkova form
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Darja Suvirdjonkova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 6-75, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 0-5, - Darja Suvirdjonkova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christine Gouws | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 3-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, - Darja Suvirdjonkova - odustajanje | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Patricia Grigoras | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, Lara Pfeifer - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-3, 7-5 | detalj meča |