Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei 10.03.2020

Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei 10.03.2020 - W15 Heraklion - usporedba

MEČ

10.03.202. kolo kval.Sylvie Zund Ilinca Dalina Amariei 6-4, 6-3 Greece W15 Heraklion zemlja

STATISTIKE MEČA

6-3

Sylvie Zund
Liechtenstein








Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
30.07.02, 17 Godina







Ilinca Dalina Amariei
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei - Međusobni mečevi

10.03.202. kolo kval.Sylvie ZundIlinca Dalina Amariei6-4, 6-3 detalj mečaGreece W15 Heraklion zemlja

Sylvie Zund - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
10.03.20
kval.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 porazdetalj meča
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 porazdetalj meča
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Sophie Williams- porazdetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 porazdetalj meča
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
21.01.20
kval.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
14.01.20
1. kolo
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
07.10.19
kval.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 porazdetalj meča
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 porazdetalj meča
Turkey W15 Antalya - tvrda
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 porazdetalj meča
Austria W25 St. - zemlja
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 porazdetalj meča
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 pobjedadetalj meča
Holland W15 Haren - zemlja
27.08.19
kval.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 porazdetalj meča
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Germany W25+H Bad - zemlja
31.07.19
1. kolo
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
15.07.19
kval.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Tabarka - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael W15 Netanya - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 porazdetalj meča
18.06.19
kval.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča

Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Sylvie Zund4-6, 3-6 porazdetalj meča
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Josephine Boualem0-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
13.02.20
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 0-6 porazdetalj meča
12.02.20
1. kolo
vs. Laura Svatikova1-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
10.02.20
kval.
vs. Elina Nepliy6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
09.02.20
2. kolo kval.
vs. Ireni Lucia6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
29.11.19
Četvrtfinale
vs. Darya Astakhova2-6, 1-6 porazdetalj meča
28.11.19
2. kolo
vs. Sinead Lohan7-63, 4-6, 6-4 pobjedadetalj meča
27.11.19
1. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 7-5, 7-65 pobjedadetalj meča
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Maria Alexandra Medeea Popescu3-6, 6-2, 10-2 pobjedadetalj meča
25.11.19
kval.
vs. Alessia Beatrice Ciuca6-2, 2-6, 13-11 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
20.11.19
1. kolo
vs. Svenja Ochsner7-5, 1-6, 4-6 porazdetalj meča
19.11.19
kval.
vs. Laura Svatikova0-6, 7-66, 10-8 pobjedadetalj meča
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Zoziya Kardava6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Silvia Saccani6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Romania W25 Arad - zemlja
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango6-0, 4-6, 3-10 porazdetalj meča
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Vlaiculescu6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania W15 Focsani - zemlja
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Alexandra Raluca Botin6-4, 3-6, 4-10 porazdetalj meča
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Maria Farcas6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Romania W15 Curtea - zemlja
04.09.19
1. kolo
vs. Alessia Beatrice Ciuca1-6, 1-6 porazdetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Andra Cristina Captan6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Ioana Alexandra Negoitescu6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Romania Bucharest - zemlja
21.08.18
1. kolo
vs. Alexandra Maria Staiculescu0-6, 3-6 porazdetalj meča
Romania Bucharest - zemlja
11.07.18
1. kolo
vs. Elina Vikhryanova6-4, 6-72, 0-6 porazdetalj meča
Romania Focsani - zemlja
03.07.18
1. kolo
vs. Andreea Mitu3-6, 1-6 porazdetalj meča
Romania Curtea De - zemlja
28.06.18
1. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus2-6, 6-1, 6-75 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Daniela Andreea Rosca6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
<