MEČ
04.04.11 | 1. kolo | Sviatlana Pirazhenka | Bermet Duvanaeva | 6-3, 6-2 | Almaty | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sviatlana Pirazhenka vs. Bermet Duvanaeva - Međusobni mečevi
15.10.12 | 1. kolo kval. | Sviatlana Pirazhenka | Bermet Duvanaeva | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Limoges | dvorana |
04.04.11 | 1. kolo | Sviatlana Pirazhenka | Bermet Duvanaeva | 6-3, 6-2 | detalj meča | Almaty | dvorana |
Sviatlana Pirazhenka form & Bermet Duvanaeva form
Sviatlana Pirazhenka - Posljednji mečevi
W25 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.07.19 kval. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
11.06.19 kval. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Tunis - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
12.03.19 kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Bermet Duvanaeva - Posljednji mečevi
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Albina Khabibulina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Alina Lazareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Vergazova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Kim | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Shymkent - dvorana | ||||
25.02.13 2. kolo | vs. Yi Yang | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.13 1. kolo | vs. Shakhlo Saidova | 2-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Shymkent - dvorana | ||||
18.02.13 2. kolo | vs. Asiya Dair | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.02.13 1. kolo | vs. Dinara Khalilova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-3, - Bermet Duvanaeva - odustajanje | detalj meča | |
Poitiers - dvorana | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Elitsa Kostova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
15.10.12 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Anna Kechko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.07.12 2. kolo kval. | vs. Paula Kania | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
16.07.12 kval. | vs. Yelena Nemchen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
16.07.12 2. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
16.07.12 1. kolo | vs. Eugeniya Pashkova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
09.07.12 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
02.07.12 2. kolo | vs. Milena Zubkov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.07.12 Četvrtfinale | vs. Stephanie Scimone | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.12 Polufinale | vs. Sandra Roma | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
02.07.12 1. kolo | vs. Dariya Berezhnaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Izmir - tvrda | ||||
25.06.12 Finale | vs. Yuliya Kalabina | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.12 Četvrtfinale | vs. Stephanie Scimone | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
25.06.12 Polufinale | vs. Teodora Mircic | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
25.06.12 1. kolo | vs. Ella Leivo | 7-64, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
25.06.12 2. kolo | vs. Marina Zhurba | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
18.06.12 2. kolo | vs. Beatriz Maria Martins Cecato | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |