Russia
14.06.00, 23 Godina
14.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Singapore
06.03.85, 39 Godina
06.03.85, 39 Godina
Svetlana Iansitova vs. Sarah Pang - Međusobni mečevi
21.10.19 | kval. | Svetlana Iansitova | Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Svetlana Iansitova form & Sarah Pang form
Svetlana Iansitova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.12.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.12.19 kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - odustajanje | detalj meča | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Sarah Pang - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaniya Sarai Gogulamanda | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Tsz Lam Yeung | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Ju-Yun Jeng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Shefali Arora | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aishi Das | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andraina Mitia Voavy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Blumenau - zemlja | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Yasmin Bohnenberger De Aguirres | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Solapur - tvrda | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
21.09.21 kval. | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Melissa Holmberg | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maya Pitts | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Nerea Errasti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 1-6 | detalj meča |