Poland
25.12.98, 25 Godina
25.12.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Weronika Jasmina Forys vs. Suzan Lamens - Međusobni mečevi
11.10.17 | 1. kolo | Suzan Lamens | Weronika Jasmina Forys | 6-3, 7-5 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Weronika Jasmina Forys form & Suzan Lamens form
Weronika Jasmina Forys - Posljednji mečevi
W15 Oran - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - odustajanje | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.06.21 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - odustajanje | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - odustajanje | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
26.02.18 kval. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - odustajanje | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča |