MEČ
10.06.19 | 1. kolo kval. | Suzan Lamens | Jennifer Wacker | 6-4, 6-2 | W15 Kaltenkirchen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
14.09.96, 27 Godina
14.09.96, 27 Godina
Suzan Lamens vs. Jennifer Wacker - Međusobni mečevi
10.06.19 | 1. kolo kval. | Suzan Lamens | Jennifer Wacker | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Kaltenkirchen | zemlja |
Suzan Lamens form & Jennifer Wacker form
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča |
Jennifer Wacker - Posljednji mečevi
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
22.06.18 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
20.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Maja Makal | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 4-6, 0-3, - Jennifer Wacker - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Magda Tomazani | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.17 kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-3, - Jennifer Wacker - odustajanje | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Gimla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Claudia Cianci | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Bordo | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Yoanna Belokonska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Nikoleta Antoniou Karademitrou | 6-2, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Linda Puppendahl | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Silvia Tumova | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča |