Suzan Lamens vs. Elena Malygina 21.07.2019

Suzan Lamens vs. Elena Malygina 21.07.2019 - W15 Parnu - usporedba

MEČ

21.07.19FinaleSuzan Lamens Elena Malygina 6-4, 6-0 Estonia W15 Parnu zemlja

STATISTIKE MEČA

Suzan LamensElena Malygina
1. servis %25/47 (53%)31/48 (65%)
Osvojeni bodovi na 1.servis20/25 (80%)14/31 (45%)
Osvojeni bodovi na 2.servis11/22 (50%)7/17 (41%)
Osvojene break-lopte5/6 (83%)1/4 (25%)
Osvojeni bodovi iz returna27/48 (56%)16/47 (34%)
Osvojeni bodovi ukupno58/95 (61%)37/95 (39%)
Dvostruke pogreške72
Asovi

STATISTIKE MEČA

1
1-1Elena Malygina Elena Malygina serve
0-0, 30-0
Suzan Lamens Suzan Lamens serve2-2
0-0
3-2Elena Malygina Elena Malygina serve
Suzan Lamens Suzan Lamens serve4-2
5-2Elena Malygina Elena Malygina serve
Suzan Lamens Suzan Lamens serve5-3
5-4Elena Malygina Elena Malygina serve
6-4
2
Suzan Lamens Suzan Lamens serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
Suzan Lamens Suzan Lamens serve1-0
0-0, 15-15, 15-30, 30-30
2-0Elena Malygina Elena Malygina serve
0-0, 30-15
Suzan Lamens Suzan Lamens serve3-0
0-0
4-0Elena Malygina Elena Malygina serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Suzan Lamens Suzan Lamens serve5-0
0-0
6-0

Suzan Lamens
Holland
05.07.99, 21 Godina




479
86
32693 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
27.05.00, 20 Godina




568
64
19003 $
Elena Malygina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Suzan Lamens vs. Elena Malygina - Međusobni mečevi

08.11.19ČetvrtfinaleElena MalyginaSuzan Lamens6-4, 4-6, 6-4 detalj mečaEstonia W15 Parnu dvorana
21.07.19FinaleSuzan LamensElena Malygina6-4, 6-0 detalj mečaEstonia W15 Parnu zemlja

Suzan Lamens - Posljednji mečevi

France W25 Cherbourg - dvorana
13.10.20
1. kolo
vs. Alice Rame4-6, 0-6 porazdetalj meča
12.10.20
kval.
vs. Valentini Grammatikopoulou6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
11.10.20
1. kolo kval.
vs. Francesca Jones6-4, 7-63 pobjedadetalj meča
Czech Republic W25 Prerov - zemlja
25.09.20
Četvrtfinale
vs. Valentini Grammatikopoulou3-6, 2-6 porazdetalj meča
24.09.20
2. kolo
vs. Alexandra Cadantu6-3, 2-6, 6-1 pobjedadetalj meča
23.09.20
1. kolo
vs. Chantal Skamlova6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
22.09.20
kval.
vs. Daria Lopatetskaya4-1, Daria Lopatetskaya - odustajanjepobjedadetalj meča
21.09.20
1. kolo kval.
vs. Nikola Bartunkova6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Czech Republic W25 Frydek - zemlja
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Nikola Tomanova1-6, 4-6 porazdetalj meča
Czech Republic W25 Prague - zemlja
11.09.20
Četvrtfinale
vs. Oana Georgeta Simion6-73, 5-7 porazdetalj meča
10.09.20
2. kolo
vs. Ankita Raina3-6, 6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Tereza Mrdeza6-3, 2-0, Tereza Mrdeza - odustajanjepobjedadetalj meča
08.09.20
kval.
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
07.09.20
2. kolo kval.
vs. Nicole Gadient6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
06.09.20
1. kolo kval.
vs. Veronika Bokor6-1, 1-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Holland W15 Alkmaar - zemlja
26.08.20
1. kolo
vs. Nastasja Mariana Schunk3-6, 2-6 porazdetalj meča
All Lower - zemlja
21.08.20
1. kolo
vs. Charlotte Klasen0-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
21.08.20
1. kolo
vs. Cagla Buyukakcay6-73, 7-63, 4-6 porazdetalj meča
19.08.20
1. kolo
vs. Luisa Meyer Auf Der Heide6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
18.08.20
1. kolo
vs. Jule Niemeier2-6, 1-6 porazdetalj meča
17.08.20
1. kolo
vs. Yana Morderger5-7, 2-6 porazdetalj meča
07.08.20
1. kolo
vs. Arianne Hartono7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
06.08.20
1. kolo
vs. Ani Vangelova6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
04.08.20
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar7-65, 6-0 pobjedadetalj meča
03.08.20
1. kolo
vs. Maryna Zanevska7-62, 1-6, 6-3 pobjedadetalj meča
19.07.20
1. kolo
vs. Audrey Albie3-6, 6-1, 10-5 pobjedadetalj meča
18.07.20
1. kolo
vs. Manon Arcangioli6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
17.07.20
1. kolo
vs. Manon Leonard6-4, 7-61 pobjedadetalj meča
15.07.20
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
14.07.20
1. kolo
vs. Alice Tubello7-5, 7-5 pobjedadetalj meča

Elena Malygina - Posljednji mečevi

Tunisia W15 Monastir - tvrda
23.10.20
Četvrtfinale
vs. Maria Lourdes Carle4-6, 2-6 porazdetalj meča
22.10.20
2. kolo
vs. Bojana Marinkovic6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
21.10.20
1. kolo
vs. Feryel Ben Hassen3-6, 6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Tunisia W15 Monastir - tvrda
13.10.20
1. kolo
vs. Weronika Falkowska7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Tunisia W15 Monastir - tvrda
10.10.20
Polufinale
vs. Ivonne Cavalle-Reimers4-6, 0-6 porazdetalj meča
09.10.20
Četvrtfinale
vs. Yasmine Mansouri6-71, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
08.10.20
2. kolo
vs. Louise Kwong6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
06.10.20
1. kolo
vs. Katarina Kuzmova (2001)6-2, 6-74, 6-4 pobjedadetalj meča
Italy W15 Trieste - zemlja
01.09.20
1. kolo
vs. Angelica Raggi2-6, 0-6 porazdetalj meča
Holland W15 Alkmaar - zemlja
27.08.20
2. kolo
vs. Noma Akugue Noha4-6, 2-6 porazdetalj meča
26.08.20
1. kolo
vs. Sevil Yuldasheva6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Russia W15 Kazan - dvorana
10.03.20
1. kolo
vs. Maria Shusharina3-6, 3-6 porazdetalj meča
Russia W25 Moscow - dvorana
25.02.20
kval.
vs. Ekaterina Vishnevskaya6-74, 1-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Elizaveta Kuznetsova6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Estonia Fed Cup - dvorana
08.02.20
Rubber 1
vs. Dayana Yastremska3-6, 1-6 porazdetalj meča
07.02.20
Rubber 1
vs. Melanie Klaffner7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
06.02.20
Rubber 1
vs. Elisabetta Cocciaretto1-6, 1-6 porazdetalj meča
05.02.20
Rubber 1
vs. Valentini Grammatikopoulou4-6, 6-4, 6-78 porazdetalj meča
Latvia W15 Liepaja - dvorana
25.01.20
Polufinale
vs. Quirine Lemoine7-64, 6-73, 0-6 porazdetalj meča
24.01.20
Četvrtfinale
vs. Anastasia Kulikova4-6, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
23.01.20
2. kolo
vs. Bojana Klincov6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Katarina Kuzmova (2001)6-2, 7-61 pobjedadetalj meča
Hongkong W25 Hong - tvrda
08.01.20
1. kolo
vs. Jana Fett2-6, 2-6 porazdetalj meča
07.01.20
kval.
vs. Aunchisa Chanta7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
06.01.20
1. kolo kval.
vs. Justine Sophie Kwan Tung Leong6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Hongkong W25 Hong - tvrda
30.12.19
1. kolo kval.
vs. Ayumi Morita6-74, 5-7 porazdetalj meča
Czech Republic W15 Jablonec - tepih
08.12.19
Finale
vs. Miriam Kolodziejova6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
07.12.19
Polufinale
vs. Ange Oby Kajuru6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
06.12.19
Četvrtfinale
vs. Nikola Tomanova6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
05.12.19
2. kolo
vs. Petra Sedlackova6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
<