INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Suzan Lamens vs. Cemre Anil - Međusobni mečevi
25.10.20 | 1. kolo kval. | Suzan Lamens | Cemre Anil | 6-3, 6-3 | detalj meča | W25 Istanbul | dvorana |
Suzan Lamens form & Cemre Anil form
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča |
Cemre Anil - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |