MEČ
10.04.19 | 1. kolo | Susanne Celik | Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 6-4 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Susanne Celik | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
1. servis % | 38/56 (68%) | 43/50 (86%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/38 (74%) | 25/43 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/30 (43%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/63 (48%) | 27/68 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 0 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susanne Celik | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susanne Celik | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Susanne Celik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Susanne Celik | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Susanne Celik | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Apichaya Runglerdkriangkrai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Thailand
12.01.95, 29 Godina
12.01.95, 29 Godina
Susanne Celik vs. Apichaya Runglerdkriangkrai - Međusobni mečevi
10.04.19 | 1. kolo | Susanne Celik | Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Susanne Celik form & Apichaya Runglerdkriangkrai form
Susanne Celik - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.20 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.20 Polufinale | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Szekesfehervar - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hiroshima - tvrda | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
21.07.19 Finale | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - odustajanje | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - odustajanje | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Apichaya Runglerdkriangkrai - Posljednji mečevi
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
21.05.19 kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 7-66, 6-75, 4-10 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Susanne Celik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 6-3, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-3, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Amber Washington | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Chie Kezuka | 5-7, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Sophia Bursulaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.11.18 2. kolo kval. | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Chanikarn Silakul | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.05.18 kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
01.05.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Prarisa Rachdanone | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Constanze Stepan | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Lillian Gabrielsen | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.01.18 kval. | vs. Jade Lewis | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Rishika Sunkara | 6-2, 6-3 | detalj meča |