Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nigeria
30.11.93, 30 Godina
30.11.93, 30 Godina
Susanne Celik vs. Anu Ayegbusi - Međusobni mečevi
30.09.18 | kval. | Susanne Celik | Anu Ayegbusi | 6-1, 6-0 | detalj meča | Lagos | tvrda |
Susanne Celik form & Anu Ayegbusi form
Susanne Celik - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.20 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.20 Polufinale | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Szekesfehervar - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hiroshima - tvrda | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Veronica Cepede Royg | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Joanne Zuger | 2-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
21.07.19 Finale | vs. Mathilde Armitano | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Alice Robbe | 6-4, Alice Robbe - odustajanje | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 0-3, - Susanne Celik - odustajanje | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Anu Ayegbusi - Posljednji mečevi
W25 Lagos - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sathwika Sama | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Blessing Anuna | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Blessing Samuel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Marne Dercksen | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Ronke Akingbade | 1-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
30.09.18 kval. | vs. Susanne Celik | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
09.10.17 kval. | vs. Fiona Codino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Olusola Gbadamosi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Alexandra Riley | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
10.10.16 kval. | vs. Aminat Quadri | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Yvonne Bruce-Tagoe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
14.12.15 1. kolo | vs. Shivika Burman | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Iruka Casimer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.10.13 kval. | vs. Xi-Yao Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lagos - tvrda | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Bridget Chidi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.10.13 kval. | vs. Alexandra Riley | 4-6, 2-6 | detalj meča |