INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Valeriya Zeleva vs. Susan Bandecchi - Međusobni mečevi
12.10.17 | 2. kolo | Susan Bandecchi | Valeriya Zeleva | 6-4, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Valeriya Zeleva form & Susan Bandecchi form
Valeriya Zeleva - Posljednji mečevi
W25 Guayaquil - tvrda | ||||
02.03.22 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.22 1. kolo | vs. Ivanova Lucero Moreta | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.22 kval. | vs. Fernanda Astete | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Silvana Figueroa Teusa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.18 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
31.07.18 kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Rebeka Kern | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - tvrda | ||||
13.07.18 Polufinale | vs. Mariana Drazic | 2-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.07.18 Finale | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
12.07.18 Četvrtfinale | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.07.18 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 3-5, Mariya Sinitsyna - odustajanje | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Zani Barnard | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 1-2, - Valeriya Zeleva - odustajanje | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
31.05.18 Četvrtfinale | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.05.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.05.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
30.04.18 kval. | vs. Daria Mishina | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-76, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
15.03.18 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.18 2. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Susan Bandecchi - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča |